Ga je mee

Nodig iemand uit om met u mee te gaan naar de voorstelling 'Emily Beynon e.a.'. Als u het onderstaande formulier invult krijgt degene die u uitnodigt automatisch bericht.

Mijn gegevens:

Gegevens van degene die u wilt uitnodigen:

Verzenden

Emily Beynon e.a.

Henk Rubingh viool, Marijn Mijnders viool, Roland Krämer altviool, Daniël Esser cello, Ellen Corver piano

Kamermuziek | Rabobank Kleine Zaal | zo 29 mei 2011 | 12.00 uur
Normaal tarief: € 15,00
Kinderprijs: € 7,00
mei 29

Farrenc - Trio voor fluit, cello en piano
Bonis - Sonate voor fluit en piano
Beach - Kwintet

Geen tutu
Een engeltje op een wolk. Een meisje in tutu. Een zilveren zuchtje… De dwarsfluit komt maar moeilijk van haar imago af! Niet gek allemaal, maar het instrument kan er best wat rauwer tegenaan dan je denkt. Het modernere repertoire is er goed voor. Emily Beynon, solofluitiste van het Concertgebouworkest, laat de fluit van een heel andere kant zien. Immers, haar favoriete componisten zijn Art Tatum, Miles Davis en John Coltrane.

Concert uit de serie Zalig op zondag


|
Henk Rubingh viool, Marijn Mijnders viool, Roland Krämer altviool, Daniël Esser cello, Ellen Corver piano Henk Rubingh viool, Marijn Mijnders viool, Roland Krämer altviool, Daniël Esser cello, Ellen Corver piano