Ellen ten Damme & Amsterdam Sinfonietta
Ellen ten Damme, Amsterdam Sinfonietta, Candida Thompson leiding & viool
Kamermuziek, Popmuziek | Rabobank Grote Zaal | wo 18 januari 2012 | 20.15 uurNormaal tarief: € 22,50 | plus € 2,50 voor pauzedrankje
Over scherpe combinaties gesproken
Ellen ten Damme maakt al sinds het begin van haar carrière salto’s van de ene (Engelstalige rock) naar de andere kant (Duits- en Nederlandstalige luisterliedjes) van de popmuziek, terwijl het Amsterdam Sinfonietta zijn publiek graag alle hoeken van de kamermuziek laat zien. Neem bijvoorbeeld de nieuwjaarstournee Breder dan klassiek. De belofte: een theatrale avond met de nodige muzikale acrobatiek en vervagende grenzen, inclusief nummers van Ellens nieuwste album. Om met das Fräulein zelf te spreken: durft u?
Wijnproeven na afloop van uw concert
Het leven is te leuk om saaie wijn te drinken. En het vinden van lekkere wijn hoeft niet ingewikkeld te zijn. Het is alleen een kwestie van creatief zoeken. En daar is Grapedistrict toevallig heel goed in. Deze eigenwijze wijnwinkel organiseert na afloop van dit concert een bijzondere wijnproeverij.
Er worden u 3 witte en 3 rode wijnen geserveerd. Bij elke wijn wordt uitleg gegeven over de dronk van de wijn en haar smaak, precies zoals u dat van Grapedistrict kunt verwachten.
De wijnproeverij kost € 3. In het bestelproces kunt u het wijnarrangement bij 'stap 3 Extra' aan uw winkelmandje toevoegen.
Klik hier voor meer infomatie.
Het concert van vanavond maakt deel uit van het International Music Master Program