Betaal niet teveel voor uw ticket
Ik heb tickets gekocht via een andere website, maar deze waren een stuk duurder. Hoe kan dit?
Dagelijks kopen duizenden mensen via internet hun kaartjes voor concerten. Wat velen niet weten, is dat er naast de officiële online verkooppunten ook veel websites bestaan die op grote schaal kaarten opkopen en deze voor hogere prijzen doorverkopen. Als bezoeker betaalt u via deze websites – vaak onbewust – veel meer voor een toegangskaart dan de oorspronkelijke prijs. Soms wel anderhalf tot drie keer meer! Ook komt het voor dat via deze malafide websites dezelfde tickets meerdere malen worden doorverkocht, met als gevolg dat de kaarten niet gegarandeerd toegang geven tot het concert.
Waar kan ik wel veilig tickets kopen?
Dat is heel eenvoudig. Koop uw kaarten via de site van de concertzaal zelf, dus via MuziekgebouwEindhoven.nl, of eventueel via de website van de artiest. Andere belangrijke veilige verkoopsites zijn livenation.nl, eventim.nl, seetickets.nl en ticketservice.nl. Op de site www.weetwaarjekoopt.nl vindt u een duidelijk overzicht van andere veilige verkoopkanalen.
Meer info
Concertorganisator Mojo is in samenwerking met artiesten & concertzalen een campagne begonnen om consumenten te waarschuwen voor deze 'secondary ticketing' websites. Muziekgebouw Eindhoven steunt deze campagne van harte.
Meer informatie vindt u op www.weetwaarjekoopt.nl