Het lijkt er op dat u deze website in privé-modus bekijkt. Hierdoor kunnen bepaalde functionaliteiten niet juist werken. Om te kunnen boeken bezoekt u de website in de normale modus.
Richard Galliano Muziekgebouw Eindhoven
Fri 31 Mar 2017 Richard Galliano North Sea Jazz presents
20:15 hrs   |  Small hall   |  Jazz   |  Read more
Joris Posthumus Group
Sat 01 Apr 2017 Joris Posthumus Group Blue Note ClubSessions
17:00 hrs   |  Stadsfoyer   |  Jazz   |  Read more
Joost Lijbaart, Sanne Rambags, Bram Stadhouders: Under The Surface
Sat 08 Apr 2017 Joost Lijbaart, Sanne Rambags, Bram Stadhouders: Under The Surface Blue Note ClubSessions
17:00 hrs   |  Stadsfoyer   |  Jazz   |  Read more
Monique Klemann & Cor Bakker Trio
Sat 15 Apr 2017 Monique Klemann & Cor Bakker Trio Blue Note ClubSessions
17:00 hrs   |  Stadsfoyer   |  Jazz   |  Read more
Philippe Lemm Trio
Sat 29 Apr 2017 Philippe Lemm Trio Blue Note ClubSessions
17:00 hrs   |  Stadsfoyer   |  Jazz   |  Read more
Michiel Stekelenburg Quintet
Sat 13 May 2017 Michiel Stekelenburg Quintet Blue Note ClubSessions
17:00 hrs   |  Stadsfoyer   |  Jazz   |  Read more
Jerome Hol Trio
Sat 20 May 2017 Jerome Hol Trio Blue Note ClubSessions
17:00 hrs   |  Stadsfoyer   |  Jazz   |  Read more
Broken Brass Ensemble
Sat 27 May 2017 Broken Brass Ensemble Blue Note ClubSessions
17:00 hrs   |  Stadsfoyer   |  Jazz   |  Read more
Snarky Puppy
Wed 07 Jun 2017 Snarky Puppy Support: Banda Magda
21:00 hrs   |  DLL main hall   |  Jazz   |  Read more
So What's Next? 3-4-5 NOV 2017
Fri 03 Nov 2017 So What's Next? 3-4-5 NOV 2017 Super Early Bird
20:15 hrs   |  Passepartout SWN   |  Jazz   |  Read more


Muziekgebouw Eindhoven

Over 280 concerts a year in a 300-day season! Muziekgebouw Eindhoven offers a wide variety of concerts in all genres, including the world’s leading artists in classical, jazz and pop music

E-newsletter

Join our mailing list