Martin Kohlstedt

Klassieke & elektronische muziek smelten samen
za 22 apr ’23 20:15 uur
za 22 apr ’23
20:15 uur
  • za 22 apr ’23
    20:15 uur
    Kleine Zaal

Tijdens de concerten van Martin Kohlstedt komen klassieke muziek en elektronica perfect samen. Deze avond speelt hij onder andere stukken van zijn nieuwe album FELD, dit album beluister je hier beneden aan de pagina.

Kohlstedt zegt erover: 'In tijden van tracks, singles, playlists en TikTok bewijst dit album waarom dit format van het grootste belang is. Feld' boeit door zijn esthetiek, meer nog, het zet normen in hoe een elektronica productie kan samenkomen met analoge en akoestische invloeden uit de klassieke muziek, ambient en score design.

Martin Kohlstedt woont en werkt in Weimar. Zijn vorige albums TAG, NACHT, STROM en STRÖME en hun  reworks kregen internationale bekendheid en brachten de componist en pianist op concerttournee over de hele wereld.


Facebook event